O nas

Firma Impero została założona w Radomiu i od ponad 25 lat jest największym, kompleksowym dostawcą: płytek ceramicznych, armatury i ceramiki sanitarnej. Naszymi głównymi Klientami są mieszkańcy i inwestorzy z województwa mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego, z którymi zrealizowaliśmy ponad 30 000 projektów architektonicznych. Naszym standardem jest opieka nad Klientami w procesie realizacji inwestycji od etapu projektu, poprzez wykonawstwo, a na odbiorze jakościowym kończąc.

Współpraca z największymi i najlepszymi producentami oraz preferencyjne warunki handlowe, gwarantują naszym Klientom, iż mają dostępność do najnowszych kolekcji asortymentowych w promocyjnych cenach.

Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy w Radomiu system salonów handlowych, który obejmuje 4 segmenty asortymentowe i wartościowe
pod nazwami: Impero Home, Impero Trendy, Impero Eco, Camero. Na szczególną uwagę zasługuje studio ekskluzywnych wnętrz Camero design mieszczące się w odrestaurowanej XIX-wiecznej stajni w Radomiu. Takie udogodnienia pozwalają naszym wielokrotnym Klientom dokonywać wygodnych i udanych zakupów w otoczeniu profesjonalnej obsługi i wyjątkowych wnętrz. Jest to wspaniałe miejsce dla wszystkich Klientów, jak i projektantów.

W Lublinie posiadamy już dwa oddziały – Impero i Camero. Impero Style w Lublinie to wyjątkowe miejsce do urządzenia i wyposażenia łazienki oraz całego domu. Szeroka oferta, obejmująca najlepsze marki oraz świetne ceny. W czerwcu 2020 roku nastąpiło otwarcie salonu Camero w Lublinie w nowej lokalizacji przy ul. Rusałka 10.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję
GAZETKA PROMOCYJNA