Salon Roku 2017 – IMPERO STYLE LUBLIN

Salon Roku 2017 – łazienka to zaszczytny tytuł, który jest przyznawany podczas Forum Branży Łazienkowej. W tegorocznej edycji nasz salon w Lublinie – Impero Style został wybrany jako najlepszy punkt handlowy z wyposażeniem łazienek w województwie lubelskim.  Nagrodę odbierał właściciel firmy Impero – Wojciech Bocheński.

 

źródło: www.lazienka.pl

źródło: www.lazienka.pl

 

źródło: www.lazienka.pl

źródło: www.lazienka.pl

Impero Style w Lublinie to salon powstały w Lublinie w roku 2016. Powierzchnia ekspozycyjna zajmuje około 1000 mkw. Magazyn Łazienka w katalogu konkursowym opisuje nasz salon: “Impero Style to najnowszy salon z wyposażeniem łazienek w Lublinie, cieszący się uznaniem klientów i architektów. Jest doceniany za nowoczesność, umiejętny dobór asortymentu oraz przyjazne rozwiązania dla klientów. Impero Style to największa ekspozycja markowej ceramiki i armatury w Lublinie. Wydarzenia organizowane w 2016: patronat nad akcjami Studio Dobrych Rozwiązań oraz III Weekend Dni Otwartych Lubelskich Developerów 2016; szkolenie dla wykonawców w salonie Impero w Lublinie – Riho/Riho Limited (wanny, wanny z hydromasażem, umywalki) oraz Wiper – odwodnienia liniowe; szkolenia dla architektów w salonie Impero w Lublinie – Geberit – zabudowy podtynkowe, mobilny salon Koło w salonie Impero w Lublinie. W 2016 roku salon organizował cykliczne wydanie gazetki Magazyn Dobrych Cen dla swoich klientów, a także promocję związaną z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. W ramach współpracy z architektami salon organizował w czerwcu szkolenie dla architektów w Błęgoczku (Geberit, Koło, Keramag, Kludi) oraz wspaniały wyjazd do Niemiec do fabryki Villeroy&Boch w lipcu. Z kolei w listopadzie i grudniu organizowane były różne wyjazdy do Włoch  (Rex Ceramiche, Fap, Ornamenta, Caesar, Cotto D’Este, Grupa Florim, Italgraniti). Salon obecny był na targach Cersaie 2016 w Bolonii oraz Cevisama 2016 w Walencji. Przedstawiciele Impero uczestniczyli również we wszystkich czołowych targach branżowych w Europie w 2016 roku.”

Screenshot_1

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję
GAZETKA PROMOCYJNA