KOŁO – mobilna ekspozycja w Impero

KOŁO i GEBERIT – drzwi otwarte w IMPERO

Serdecznie zapraszamy do zobaczenia nowej mobilnej ekspozycji marki Koło należącej do grupy Geberit. Sala ekspozycyjno-szkoleniowa, a w niej nowości produktowe i aktualne trendy w aranżacji łazienek.

Salon Impero Home zaprasza 10 oraz 11 sierpnia do mobilnej prezentacji Koło przy ul. Warszawskiej 218 w godzinach 9-18.

Wszyscy odwiedzający będą mogli zapoznać się z najbardziej topowymi produktami marki Koło od stelaży podtynkowych, misek wc po umywalki, wanny oraz meble łazienkowe. Zaprezentowane będą między innymi miski, bidety oraz meble z kolekcji Modo, parawany oraz wanny Split. Zapoznać się będzie można z nowymi kolorami mebli Traffic oraz nagrodzoną serią mebli Twins. Mobilna ekspozycja to kilkadziesiąt metrów wystawienniczych, dzięki temu zostaną zaprezentowane również nowe modele kabin prysznicowych Ultra.

Podczas zwiedzania ekspozycji będzie można zasięgnąć fachowych porad, zrobić zdjęcie interesujących produktów oraz uzyskać wszelkich potrzebnych informacji na temat nowości jak również wszystkich produktów tej marki.

Screenshot_2

Screenshot_3

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję
GAZETKA PROMOCYJNA