Impero partnerem Studia Dobrych Rozwiązań

17 maja 2016 roku w Lublinie w Centrum Spotkania Kultur, odbyła się 10 edycja Studia Dobrych Rozwiązań. Jako strategiczny partner braliśmy udział w tym istotnym dla naszej branży wydarzeniu. Na majowym spotkaniu pojawiła się znaczna ilość osób, aż 120! Uczestniczyli między innymi projektanci, architekci i pasjonaci nowoczesnych rozwiązań. Każdy miał szansę poszerzyć swoją wiedzę oraz zapoznać się z najnowszymi trendami. Odbywały się także konsultacje z ekspertami, a przedstawiciele handlowi opowiadali o ciekawych rozwiązaniach i najnowszych inspiracjach.

Do Studia Dobrych Rozwiązań przybyła podróżującą po Polsce ciężarówka firmy Grohe. Wszyscy mieszkańcy mogli dowiedzieć się więcej na temat tej marki i innowacyjnych rozwiązań w łazience. Plac teatralny był miejscem postoju ciężarówki.

Najbardziej znane marki w naszej branży dawały gwarancję wysokiego poziomu spotkania. Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom i do zobaczenia w kolejnych edycjach.

 

Screenshot_4

(źródło: www.ryneklazienek.pl)


 

Screenshot_3

(źródło: www.ryneklazienek.pl)

     

 

Screenshot_2

(źródło: www.ryneklazienek.pl)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję
GAZETKA PROMOCYJNA