Kariera

Praca w Impero Bocheński to:

  • Atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego,
  • Dynamiczne środowisko pracy,
  • Profesjonalne szkolenie branżowe,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Praca w profesjonalnym zespole.

Aktualne oferty pracy w Impero Bocheński Sp. z o.o.:

  • Specjalista ds. handlowych - Radom

    IMPERO BOCHEŃSKI SP. Z O.O.

    dystrybutor glazury, ceramiki i armatury,
    laureat nagrody głównej Salon Roku 2013, 2014, 2015, 2016 województwa mazowieckiego,
    w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje do salonu w Radomiu osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. handlowych

    Miejsce pracy: Radom
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • bezpośrednia obsługa klientów
    • przygotowywanie ofert dla klientów
    • przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów
    • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • przygotowywanie dokumentów sprzedaży

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku: handlowca
    • komunikatywność
    • miła aparycja
    • uczciwość
    • optymizm
    • odpowiedzialność
    • umiejętność organizowania własnej pracy
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • progresywny system wynagrodzeń
    • profesjonalne szkolenie branżowe
    • atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego
    • dynamiczne środowisko pracy
    • przyjemną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie
  • Magazynier - Lublin

    w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje do salonu w Lublinie osoby na stanowisko:

    Magazynier

    Miejsce pracy: Lublin
    Region: lubelskie

    • przyjmowanie towarów do magazynu
    • wydawanie towarów klientom zgodnie z dokumentami Wz
    • sprawdzanie ilości zgodnie z dokumentami zakupu
    • fachowa obsługa klientów
    • utrzymywanie porządku na magazynie

    Wymagania:

    • uczciwość
    • sumienność
    • predyspozycje do samodzielnej obsługi klienta
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne warunki pracy – umowę o pracę
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • szkolenia branżowe
  • Magazynier - Radom

    Największy w Radomiu dystrybutor glazury, ceramiki i armatury,
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Magazynier

    Wymagania:

    • uczciwość

    Oferujemy:

    • stabilne warunki pracy – umowa o pracę

Wszystkie osoby zainteresowane ofertami pracy na wybranym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV wraz z nazwą stanowiska na adres: kariera@impero.com.pl

W treści wysyłanego CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma: Impero Bocheński Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Warszawska 218.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Więcej informacji znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

GAZETKA PROMOCYJNA